Bez názvu

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Ensemble Versus ve Šlapanicích

kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Šlapanicích Hřbitovní 97, Šlapanice

Na benefičním koncertě zazní česká duchovní tvorba 20. a 21. století, od autorů Petra Ebena, Františka Fialy, Antonína Tučapského, Ondřeje Kyase a dalších. Varhany: Ondřej Múčka. Benefiční koncert pro Lékaře bez hranic.

Ensemble Versus na festivalu FORFEST

kostel sv. Mořice v Kroměříži Stojanovo náměstí, Kroměříž

Na koncertě zazní česká duchovní tvorba 20. a 21. století, od autorů Petra Ebena, Františka Fialy, Antonína Tučapského, Ondřeje Kyase a dalších. Varhany: Ondřej Múčka. Koncert v rámci festivalu soudobého duchovního umění FORFEST.

Tance v zahradách

Nádvoří Filozofické fakulty MU Arne Nováka 1, Brno

Koncert plný světových či českých premiér navazuje na loni započatou sérii projektů pod širým nebem, tentokrát v prostorách atria Filozofické fakulty Masarykovy univerzity na Arne Nováka. Program lemují světové premiéry dvou tanečních suit – zatímco čtyřdílnou Českou suitu zkomponoval Ondřej Šárek, ta skotská s názvem Scottish Serenade pochází z pera od v Edinburghu žijícího Filipa Holackého. Třetí světovou premiérou je krátká skladba Seconda…

Tramvajový upír & Palackého truchlivý konec

Muzeum Novojíčínska, Nová Galerie Žerotínského zámku 28. října 51/12, Nový Jičín

Minioperu Tramvajový upír z cyklu Městská strašidla uvedeme spolu s fantasmagorickou upíří vizí “otců českého národa” a ideových zakladatelů českého státu Palackého truchlivý konec v rámci cyklu Acta Mythologica II. / Vampyrismus aneb Magia posthuma.

60Kč – 180Kč

Palackého truchlivý konec & Magnum Mysterium

CO.LABS (ex Buranteatr) Kounicova 685/20, Brno, Jihomoravský kraj

Dvě komorní opery Miloše Štědroně: fantasmagorická upíří vize “otců českého národa” a apokryfní obraz ze života J. G. Mendela, zakladatele genetiky a jednoho z nejvýznamnějších světových vědců. Obě díla uvede brněnský soubor Ensemble Opera Diversa při příležitosti 200. výročí Mendelova narození.

70Kč – 200Kč